Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web
aktualizováno: 14.01.2012 18:20:49 

FCC club - zdraví‚krása‚čistota‚práce

Zdravé nápoje

 Nápoje Finedrink - zdravé nápoje

Pitný režim je správné doplňování tekutin, nezbytné pro lidský organismus. Je to hlavní způsob, jak vyrovnat ztráty tekutin a minerálů v těle. Dostatek tekutin totiž zajišťuje správnou látkovou výměnu i chod fyzických a psychických funkcí v těle.
 
Hypotonické nápoje (patří mezi ně např. voda, minerálky, čaje) jsou nápoje s koncentrací nižší, než-li je koncentrace buňek, takže buňky dostatečně zásobují tekutinou a účelně zahánějí žízeň.
 

Jak Finedrink pomáhá:

  • zvyšuje obranyschopnost organismu proti infekcím a nachlazení,  
  • urychluje regeneraci organismu po nemoci,
  • pozitivně působí proti únavě,
  • má kladný vliv na svalovou tkáň,
  • podporuje fyzický a psychický výkon,
  • stimuluje funkci štítné žlázy a látkovou výměnu,
  • má antioxidační účinek,
  • je obranou proti vzniku civilizačních onemocnění,
  • podporuje růst zdravé střevní mikroflóry.
 
Finedrink se výborně uplatní jako nápoj do školy na svačinu - zkušenosti dokazují příznivý efekt na snížení nemocnosti a zvýšení pozornosti, snížení únavy a roztěkanosti dětí. Je vhodný do školy, na dětské tábory, na dovolenou a všude, kde si jen vzpomenete.
Nevhodný pro nemocné fenylketonurií. Není vhodný pro děti do 3 let. Schváleno Antidopingovým výborem ČR - vhodný pro registrované sportovce.

 

 

 

 
Tento nízkokalorický hypotonický nápoj obsahuje vitaminy a minerály, které příznivě působí na fyzický i psychický výkon člověka. Je obohacen o inulin, který podporuje růst zdravé střevní mikroflóry.
 
Příchutě : lesní jahoda, grapefruit, pomeranč, citron, broskev, mandarinka, malina, višeň, černý rybíz.
Balení : pro 2 litry nebo pro 2 dcl nápoje
Cena: 40,-Kč pro balení 2 l / 5,-Kč pro balení 0,2 l
 
Nápoje Finedrink
100 ml nápoje obsahuje:  40 mg draslíku; 20 mg vápníku; 20 mg fosforu; 7,6 mg hořčíku; 6 mg vit. C; 1,35 mg niacinu; 0,75 mg vit. E; 0,49 mg vit. B5; 0,15 mg vit. B6; 0,12 mg vit. B2; 0,10 mg vit. B1; 0,01 mg biotinu; 15 μg kyseliny listové; 5 μg jodu; 0,07 μg vit. B12 energie 2,1 kJ (0,5 kcal); inulin 0,13 g; bílkoviny 0,02 g; sacharidy 0,15 g; cukry 0 g; tuky 0 g; nasycené mastné kyseliny 0 g; sodík 0,02 g; cholesterol 0 g.
Schváleno Antidopingovým výborem ČR. Výrobek není určen dětem do 3 let a osobám s fenylketonurií.
Výrobek lze užívat celoročně a je vhodný pro všechny kategorie uživatelů (Předškolní děti, Školáky, Ženy - těhotenství, Muže, Managery, Sportovce, Seniory ).
 
Nápoje obsahují INULIN- oligosacharid nebo polysacharid, který u rostlin z čeledi hvězdnicovitých a zvonkovitých nahrazuje škrob jako zásobní látku. Je to jemný bílý prášek, chuťově působí sladce, ale neštěpí se amylázou, takže živočišný organismus ho neumí využít. Ve střevě se tedy chová jako rozpustná vláknina. Protože bakteriální enzymy ho rozštěpit dokážou, inulin je zdrojem energie pro symbiotické střevní bakterie, má probiotický efekt.

 

 

TOPlist