DoporučujemeZaložit web nebo e-shop
aktualizováno: 14.01.2012 18:20:49 

FCC club - zdraví‚krása‚čistota‚práce

O Finclubu

 Finclub - přírodní doplňky stravy

Zdraví není samozřejmost. O zdraví musíme pečovat. Účinná péče o vlastní zdraví znamená věnovat mu pozornost dříve, než nastanou zdravotní problémy. Péče o naše zdraví by měla být na prvním místě každého z nás. Vždyť žijeme v době, ve které platí, že: pokud se nepostaráte o Vaše zdraví sami, pak to za Vás nikdo neudělá.  

Používáním přírodních produktů investujete do svého zdraví!   Léčiví pomocníci z přírody jsou prověřeni staletími. Na své straně tedy máte ten nejlepší tým na všemožné neduhy a zdravotní problémy. Zahoďte chemické pilulky a nechte vstoupit do vašeho života přírodu!   Rozhodující pro bezproblémové fungování Vašeho těla a pocit zdraví, ale také pro vysokou fyzickou i mentální výkonnost je tedy: A) Očista organismu B) Podpora imunitního systému C) Dostatek vitaminů, minerálů a dalších biologicky aktivních látek, které v běžné stravě chybí.  

Proč používat přírodní potravinové doplňky?  
Důvodů, proč používat potravinové doplňky ke svému stravování, je mnoho. Hlavním důvodem je to, že je to nejjednodušší a zaručený způsob, jak do těla dodat všechny potřebné živiny. Díky své čistotě a polárnímu dni s dlouhodobým slunečním svitem dává finská příroda optimální podmínky pro pěstování unikátních léčivých bylin s vysokým obsahem účinných látek. Firma Hankintatukku Oy, která je držitelem AAA ratingu a jedním z předních světových producentů přírodních parafarmak. Dopřejme si tedy zdraví přímo z čisté finské přírody.    

Proč si vybrat právě výrobky FinClub?
Finclub nabízí především možnost péče o vaše zdraví  Nabízíme nejlepší přírodní doplňky stravy z Finska Zaručujeme prověřenou kvalitu  15letou zkušenost na trhu Produkty vybírají odborníci z Lékařského grémia Můžete využít bezplatnou poradenskou službu lékaře Působíme v sedmi zemích EU Rostlinné extrakty, suroviny a produkty procházejí několikanásobnou kontrolou Každý z nás minimálně 1x měsíčně zajde do lékárny, prodejny potravinových doplňků, aby svému tělu nebo někomu z rodiny dopřál kousek zdraví navíc.  

Důvodů, proč používat přírodní produkty a přírodní kosmetiku, je mnoho. Je bezpečnější a šetrnější k lidskému zdraví, je dlouhodobě účinnější, podporuje zdraví pokožky, její výroba je šetrná k životnímu prostředí a má mnoho dalších výhod.

Katalog si můžete stáhnout, když kliknete na obrázek: 

     

Což takhle dát si Finclub?

Na trhu potravinových doplňků se v posledních letech setkáváme se záplavou preparátů nejrůznější kvality. Mnohdy jsou označovány jako "přírodní", při podrobnějším sledování však zjistíme, že s přírodou nemají nic nebo jen pramálo společného. Jak tedy rozpoznat ty pravé?

Sledujte a srovnávejte!

Naše přípravky obsahují účinnou látku, která je vždy alespoň z 98% přírodního původu. Tyto vysoce kvalitní přírodní doplňky stravy z Finska jsou unikátní svým původem, složením i účinkem a společnost FINCLUB plus, a.s. vám je nabízí již 15 let.

Proč se lidé vracejí k našim přípravkům?  PROTOŽE JSOU ÚČINNÉ!

  • Jsou cíleně zaměřené, výborně vstřebatelné a nezatěžují organismus chemickými látkami.
  • Mají dokonale vyváženou recepturu
  • Splňují přísné normy Good Manufacturing Practice (GMP). Při pěstování rostlin se dodržují zásady Good Agricultural Practise (GAP).
  • Produkty jsou schváleny Ministerstvem zdravotnictví a mají atest Hlavního hygienika.
Možná si nemůžete dopřát ten nejluxusnější dům, exotickou dovolenou nebo nejrychlejší auto. Ale určitě si můžete dopřát TO NEJLEPŠÍ v oboru potravinových doplňků, co je na našem trhu k dostání.
 

Vážení členové, spotřebitelé, příznivci FCC clubu,

dovoluji si Vás pozvat ke shlédnutí video o potravních doplňcích FCC/FIN, které bylo pořízeno na semináři v Brně Hustopečích 21.8.2009.

Tohoto školení jsem se zúčastnila osobně a z prezentace MUDr. Jiřího Matušky jsem byla velmi nadšená. Vzhledem k tomu, že se zde hovoří o výrobcích, které máme v nabídce a k dispozici na našich DC FCC - základních doplňcích péče o zdraví - opravdu vřele DOPORUČUJI shlédnout. Věřím, že i Vám se bude líbit a přinese Vám spoustu nových poznatků ;-)


Udělejte si tedy kávu a pusťte si slibované video ze školení v Brně!
Určitě to stojí za shlédnutí!!!! Klikněte na název videa.

O přírodních doplňcích stravy všeobecně... (MUDr. Jiří Matuška) (wmv) 173MB